سیاست های حریم خصوصی

از آنجا که حفظ حریم خصوصی شما مشتریان گرامی همواره اولویت ماست، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی ارائه می‌گردد.

اطلاعات به دست آمده از هر کاربر به دو نوع اصلی تقسیم می‌شود:

  • اطلاعات شخصی کاربر که در زمان ثبت نام شخصاً آن را وارد می‌کند.
  • نظرات، انتقادات و پیشنهادات که کاربر روی محصولات سایت ارائه می‌دهد.

۱: اطلاعات شخصی در زمان ثبت نام و ایجاد حساب کاربری توسط کاربر وارد می‌شود؛ این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس پستی، و … می‌باشد؛ ارائه برخی از این اطلاعات دلخواه بوده و در صورت صلاح‌دید می‌توانید آن ها را پر کنید؛ چوبینه از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط با مشتریان و یا ارسال سفارش آنها استفاده می‌کند و طبیعتاً عدم ارائه برخی از آنها می‌تواند راه ارتباطی ما را محدودتر و یا ارائه برخی خدمات را ناممکن سازد.

همچنین چوبینه از این اطلاعات جهت آنالیز کالاهای خود برای ارائه کالاهای هرچه بهتر و متنوع‌تر برای عموم مشتریان خود بهره می‌گیرد؛ این اطلاعات صرفاً در دسترس تیم چوبینه می‌‌باشد و در اختیار هیچ شخص یا گروهی خارج از مجموعه چوبینه قرار نمی‌گیرد.

۲: در خصوص نظرات ارائه شده کاربر، این اطلاعات بنا بر سیاست‌های وبسایت قابل بررسی و ویرایش پیش از قرار گرفتن در معرض دید عموم هستند و چوبینه از آنها استفاده می‌کند و یا به اشتراک می‌گذارد؛ این اطلاعات با توجه به اهداف چوبینه، در ارائه هر چه بهتر کالاها و خدمات و نیز بهبود عملکرد فروش و ارتباط بهتر با مشتریان در دید عموم قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید یکی از مسئولیت‌های کاربر در حفظ حریم خصوصی، مراقبت از رمز ورود به حساب کاربری می‌‌باشد؛ لذا پیشنهاد می‌شود رمز خود را جهت اطمینان، ترکیبی از حروف و کلمات انتخاب کنید و همواره در زمان خروج از وبسایت از حساب کاربری خود خارج شوید.

لازم به ذکر است ارائه اطلاعات از طرف کاربران به منزله مطالعه و موافقت با سیاست‌های حفظ حریم خصوصی وبسایت چوبینه می‌باشد و هر گونه تغییر در این سیاست‌ها بلافاصله از طریق ایمیل به اطلاع کاربران خواهد رسید.